Beżowy Obramowanie Ziemia Fakty Ochrona Środowiska Plakat(1)

Kasa Kina "Narie"

Bilety można nabyć w kasie kina "Narie" pół godziny przed każdym seansem. Możliwość rezerwacji telefonicznej 89 757-26-40.

Colorful Abstract Happy Cat Day in Pet Shop Poster

W Kinie "Narie" możesz skorzystać ze zniżek wynikających z posiadania Karty Dużej Rodziny. Bilet z Kartą Dużej Rodziny w cenie biletu rodzinnego.

Colorful Abstract Happy Cat Day in Pet Shop Poster(1)

Bilety w promocyjnych cenach: normalny - 16zł, ulgowy - 14zł, rodzinny - 13zł

Colorful Abstract Happy Cat Day in Pet Shop Poster(2)

Zapraszamy do Kawiarenki Kina "Narie". Oferujemy: świeży, ciepły popcorn, nachosy, gorące i zimne napoje, przekąski i słodycze.

Colorful Abstract Happy Cat Day in Pet Shop Poster(4)

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu? Z voucherem upominkowym kina "Narie" obdarowany sam będzie mógł wybrać film, a Ty będziesz pewien trafionego prezentu.

Colorful Abstract Happy Cat Day in Pet Shop Poster(5)

Bilet normalny: 18zł
Bilet ulgowy: 16zł
Bilet rodzinny: 15zł

Płatność gotówką lub kartą.

Schemat sali kinowej

Regulamin

Regulamin określa zasady korzystania z Kina “Narie” w Morąskim Domu Kultury w Morągu.

Postanowienia Ogólne:

 1. Wstęp do kina jest możliwy za okazaniem ważnego biletu, bądź innego uprawniającego dokumentu (wejściówka, voucher, karnet, zaproszenie).

2.  Bilet należny zachować do ewentualnej ponownej kontroli przez cały czas trwania seansu, na jaki został zakupiony.

3. Podczas seansów filmowych oraz imprez organizowanych przez Morąski Dom Kultury w Kinie “Narie” zabrania się: dokonywania jakichkolwiek rejestracji obrazu i dźwięku (ustawa o prawach autorskich Dz. U.1994 Nr 43 poz. 170 z dnia 04.02.1994)działania takie są nielegalne i będą zgłaszane Policji; korzystania z telefonów komórkowych; spożywania alkoholu i palenia papierosów; głośnego zachowania zakłócającego oglądanie filmu lub uczestnictwo w imprezie.

4. Za rzeczy pozostawione w Kinie “Narie”, kino nie ponosi odpowiedzialności.

5. wszelkie celowe zniszczenia lub dokonane uszkodzenia będą zgłaszane Policji.

Postanowienia Szczegółowe:

 1. Rezerwacji miejsc na seanse filmowe można dokonać osobiście w kasie kina lub telefonicznie pod numerem telefonu 89 757-26-40.
 2.  Rezerwacje na seanse filmowe można w każdej chwili unieważnić telefonicznie lub osobiście w kasie kina, podając nazwisko, numer rezerwacji lub hasło, pod jakim rezerwacja została zrobiona.
 3. Kasa kina czynna jest 30 minut przed seansem.
 4. Zarezerwowane bilety na seanse filmowe należny odebrać najpóźniej do 30 minut przed rozpoczęciem projekcji filmu, w przeciwnym razie rezerwacja zostanie automatycznie usunięta przez komputerowy system sprzedaży biletów.
 5. Nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów na film po rozpoczęciu seansu, zwrot możliwy jest najpóźniej pół godziny przed seansem.
 6. kasjer ma prawo odmówić zwrotu za bilety, jeśli zaistnieją przyczyny formalne (np. brak środków wkasie; w takim przypadku zwrot dokonany będzie w momencie kiedy kasa będzie posiadała środki pozwalające na dokonanie zwrotu).
 7. Zwrot za bilety na film jest możliwy tylko za okazaniem paragonu i ważnego biletu wstępu.
 8. Kasa kina jest zamykana 15 minut po rozpoczęciu seansu.
 9. Bilety zbiorowe są sprzedawane dla grup 15 osobowych i większych.
 10. Przy zakupach biletów grupowych w cenie zakupu biletów grupowych przysługują zaproszenia dla opiekunów zgodnie z poniższą zasadą: przedszkola- 1 zaproszenie dla opiekuna na 5 przedszkolaków,  szkoły podstawowe-1 zaproszenie dla opiekuna na 10  uczniów, szkoły średnie- 1 zaproszenie dla opiekuna na 15 uczniów.
 11. Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz grupom 15 osób i większym (bilet zbiorowy). Bilet rodzinny przysługuje rodzinie minimum 3 osoby (1-2 rodzic/opiekun + dziecko/dzieci). Bilety rodzinne obowiązują wyłącznie na seanse filmowe – wiek: bez ograniczeń wiekowych i 7 lat.
 12. Bilety należy zachowywać do końca trwania seansu.
 13. Kasjer może odmówić sprzedaży biletu jeśli: wykonanie usługi nie jest możliwe do wykonania spowodowany niewłaściwym działaniem kontrahentów; gdy widz jest w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających , posiada przy sobie przedmioty niebezpieczne lub swoim zachowaniem zagraża bezpieczeństwu innym; osobie, która nie spełnia wymogów wieku, od której dopuszcza się uczestniczenie w seansie filmowym lub imprezie chyba, że jest w towarzystwie opiekuna prawnego; sił i zdarzeń losowych niezależnej od woli Morąskiego Domu Kultury.
 14. Pracownik obsługi kina ma prawo wyprosić klienta, który nie posiada przy sobie ważnego biletu lub narusza zasady określone w niniejszym regulaminie.
 15. Na projekcje filmów w systemie cyfrowym i 3D obowiązują ceny biletów zgodne z repertuarem kina.
 16. Repertuar kina dostępny jest na stronie internetowej www.mdk.morag.pl oraz na tablicy reklamowej kina.
 17. Morąski Dom Kultury, nie ponosi odpowiedzialności za złe samopoczucie widza w trakcie seansu w technologii 3D.
 18. Podczas projekcji w systemie 3D nalezy obowiązkowo nałożyć okulary zgodnie z systemem Dolby Digital 3D. Okulary są dostępne w kasie kina MDK.
 19. osoby mające wady wzroku mogą mieć problem z odbiorem projekcji w systemie 3D. MDK nie ponosi odpowiedzialności za jakość odbioru takiej projekcji.
 20. Morąski Dom Kultury, nie ponosi odpowiedzialności, jeśli widz wykupi bilet na projekcję w systemie 3D i będzie korzystał z własnych okularów. Oznacza to, iż widz zrzeka się prawa do domagania się zwrotu poniesionych kosztów zakupu biletu powołując się na jakość odbioru obrazu.

Postanowienia Końcowe:

 1. Interpretacja niniejszego regulaminu należny wyłącznie do Morąskiego Domu Kultury.
 2. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 1.12.2016r.