You are currently viewing Wakacje w Bramce

Wakacje w Bramce

12 07 2023 – na świetlicy trwały przygotowania do festynu rodzinnego.  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Babeczki z Brameczki” wraz z dziećmi przygotowały pyszne pierogi na zbliżający się Festyn Rodzinny.
15 07 2023 – na wiejskim boisku w Bramce odbył się Festyn Rodzinny. Było mnóstwo atrakcji, zabaw i pysznych smakołyków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich “Babeczki z Brameczki”. 
3 08 2023 – na naszej świetlicy odbyła się “nocowanka” dla najmłodszych. Był spacer z muzyką, wspólnym śpiewem, ognisko, zabawy na świeżym powietrzu. Po powrocie, odbyła się dyskoteka dla dzieci z poczęstunkiem. Na koniec na dzieci czekała bajka i popcorn. Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjątkowej nocki rodzicom, Paniom z KGW “Babeczki z Brameczki” oraz Pani Paulinie i Panu Tomaszowi za organizację kina dla dzieci. Ten dzień w plenerze i nocowanie na świetlicy dzieci zapamiętają na długo. Wspólnie spędzony czas to niesamowita frajda nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. Staramy się tworzyć coś pięknego, co wpisze się w historię Naszej społeczności i chyba Nam się to udaje … ale nie sprawdzicie póki do Nas nie dołączycie! Zapraszamy.