Wyniki Konkursu Plastycznego

"Dzień w mojej Rodzinie"

Gratulujemy, zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów od 15.06.2021 w Morąskim Domu Kultury.

wyniki strona Dzień w mojje rodzinie

fb wyniki

W Morąskim Domu Kultury odbył się Festiwal Recytatorski „Morąskie Debiuty”.

Festiwal poświęcony był patronom 2021 roku – którymi są Stanisław Lem, Cyprian Kamil Norwid, Krzysztof Kamil Baczyński, Tadeusz Różewicz, Kardynał Stefan Wyszyński.
Rok 2021 jest również rokiem Konstytucji 3 maja.
Konkursy recytatorskie są wyłącznie polską specyfiką, unikalną na skalę całego świata. Dbałość o język, jego poprawność, piękno, a także pogłębianie znajomości literatury, poszukiwania nowych form artystycznych oraz wymiana dokonań wewnątrz amatorskiego ruchu artystycznego to nadrzędne cele Festiwalu.

WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ

stronaFR

W Morąskim Domu Kultury w formie on-line odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Religijnej „W hołdzie Janowi Pawłowi II”.

Jak co roku Festiwal gromadzi mnóstwo utalentowanych uczestników. Przyciąga dzieci, młodzież i dorosłych z naszej gminy, powiatu, województwa, a nawet z Polski (jak było w przypadku tegorocznej edycji).

Festiwal ma swoją wieloletnią tradycję. Przez Festiwal przewinęły się setki osób – od przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich, poprzez seniorów i profesjonalne zespoły muzyczne, których pasją jest muzyka.
Różnorodny repertuar wszystkich uczestników Festiwalu sprawił, że impreza stała się wspaniałym pokazem zdolności wokalnych, zarówno tych najmłodszych uczestników, jak i najstarszych. Do udziału w tegorocznej edycji on-line zgłosiło się 82 wykonawców.

wyniki strona

marzanny odbiór nagród