DSC03121 Kopiowanie

 

W Morąskim Domu Kultury 17.12.2019 r. odbył się XX Wojewódzki – Jubileuszowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Maleńkiemu”.

Kolędy i pastorałki zaśpiewali soliści, zespoły, chóry – dzieci, młodzież i dorośli.

Uczestnicy oceniani byli za emisję głosu, intonację, ekspresję wykonania i radość muzykowania.

Jurorami Festiwalu byli: Irena Frąckiewicz - muzyk, Małgorzata Mróz - muzyk, Jacek Dziadkowiec -pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małdytach.

Kolędy i pastorałki to prosty i wspaniały sposób, żeby opowiedzieć o Bożym Narodzeniu. To również sposób na ewangelizację i dzielenie się wiarą.

 

Wyniki Festiwalu:

 

Kategoria: Przedszkolaki

Wyróżnienie: 3-LATKI Z ODZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W MORĄGU: TOMASZ KĘPCZYŃSKI, LENA KIEDROWSKA, KACPER WACŁAWEK, NELA WACŁAWEK

Wyróżnienie: MAJA DOWGIAŁŁO

Wyróżnienie: KLAUDIA SŁODOWNIK, TATIANA BASARAB, JULIA LENA DZIENISZEWSKAZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MORĄGU

Wyróżnienie: ZESPÓŁ „PSZCZÓŁKI” Z PRZEDSZKOLA NR 6 „POD ZIELONYM PARASOLEM”

II miejsce: DUET: MAJA MACHLIŃSKA, MAJA SARBIEWSKA Z PRZEDSZKOLA NR 6 „POD ZIELONYM PARASOLEM”

I miejsce: GRUPA „SŁONECZKA” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU 4-5 LATKI (akompaniament na gitarze: Aleksandra Miś)

I miejsce:MARIA KIESZKOWSKA Z PRZEDSZKOLA NR 6 „POD ZIELONYM PARASOLEM”

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych (klasy I-III)

III miejsce: FRANCISZEK MACHNOWSKI Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

III miejsce: ALICJA MICHALSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU

III miejsce: KLASA II A ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. WŁ. REYMONTA W MORĄGU

II miejsce: ZOSIA SADOWSKA (akompaniament na gitarze: Jerzy Sadowski)

II miejsce: PATRYCJA SZABUNIA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

II miejsce: ZESPÓŁ „STARS” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4. IM. JANUSZA KORCZAKA W ORNECIE

I miejsce: ALICJA DĄBROWSKA Z PAŁACU MŁODZIEŻY W OLSZTYNIE

I miejsce: LENA KOWALCZYK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU

I miejsce: „MAŁE JEDYNECZKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych (klasy IV-VI)

Wyróżnienie: WIKTORIA KACZYŃSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

Wyróżnienie: DUET: ANNA CZARNOW, WIKTORIA DZIEWULSKAZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JANA BRZECHWY W MORĄGU

Wyróżnienie: WIKTORIA BRZEZIŃSKA Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY

Wyróżnienie: ZESPÓŁ „TRELKOWA TROJE” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W TRELKOWIE: PATRYK ŻELAZNOWSKI, ZUZANNA CIEBIEŃ, JULIA POPIOŁEK

III miejsce: PATRYK ŻELAZNOWSKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W TRELKOWIE

III miejsce: KALINA RURKAZE STUDIA PIOSENKI W BARTOSZYCACH

III miejsce: CHÓR „CAMERATA” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W MORĄGU

II miejsce: BLANKA MAGUN Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH

II miejsce: ROKSANA SKURKA Z FUNDACJI „PASJA” W BARTOSZYCACH

II miejsce: „MINI JEDYNECZKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

I miejsce: KORNELIA KRYWKO Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH

I miejsce: WIKTORIA KUŹMOWICZ Z FUNDACJI „PASJA” W BARTOSZYCACH

I miejsce: ZESPÓŁ ZE STUDIA PIOSENKI W BARTOSZYCACH

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Specjalnych

Wyróżnienie: ZESPÓŁ MUZYCZNY ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W MIŁAKOWIE

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych (klasy VII-VIII)

Wyróżnienie: SANDRA POWAGA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

III miejsce: HUBERT CIOK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4. IM. JANUSZA KORCZAKA W ORNECIE

II miejsce: ZUZANNA WIELGUS ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

II miejsce: ZESPÓŁ WOKALNY „CANTATA” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MORĄGU

I miejsce: NIKOLA ROGIŃSKA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

I miejsce: IZABELA ŁAWRYWIANIEC ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

I miejsce: ZESPÓŁ „JEDYNECZKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KĘTRZYNIE

 

Kategoria: Uczniowie Szkół Średnich i Dorośli

III miejsce: GABRIELA CHOROMAŃSKAZ ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MORĄGU

II miejsce: MARTYNA RADOMSKA Z ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MORĄGU

I miejsce: ŁUCJA MAZIUK Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY IM. FRANCISZKA CHRUŚCIELA W ORNECIE

I miejsce: ZESPÓŁ „ANTONÓWKI” Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU W MAŁDYTACH

I miejsce: CHÓR SENIORA „MORĄŻANIE” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY

 

Galeria zdjęć:

  • DSC03083_Kopiowanie
  • DSC03084_Kopiowanie
  • DSC03085_Kopiowanie
  • DSC03091_Kopiowanie
  • DSC03094_Kopiowanie
  • DSC03097_Kopiowanie
  • DSC03100_Kopiowanie
  • DSC03101_Kopiowanie
  • DSC03104_Kopiowanie
  • DSC03107_Kopiowanie
  • DSC03109_Kopiowanie
  • DSC03112_Kopiowanie
  • DSC03115_Kopiowanie
  • DSC03117_Kopiowanie
  • DSC03120_Kopiowanie
  • DSC03121_Kopiowanie
  • DSC03123_Kopiowanie
  • DSC03130_Kopiowanie
  • DSC03131_Kopiowanie
  • DSC03134_Kopiowanie
  • DSC03142_Kopiowanie
  • DSC03144_Kopiowanie
  • DSC03146_Kopiowanie
  • DSC03150_Kopiowanie
  • DSC03151_Kopiowanie
  • DSC03156_Kopiowanie
  • DSC03160_Kopiowanie
  • DSC03167_Kopiowanie
  • DSC03169_Kopiowanie
  • DSC03174_Kopiowanie
  • DSC03177_Kopiowanie
  • DSC03178_Kopiowanie
  • DSC03183_Kopiowanie
  • DSC03188_Kopiowanie
  • DSC03190_Kopiowanie
  • DSC03194_Kopiowanie
  • DSC03197_Kopiowanie
  • DSC03204_Kopiowanie
  • DSC03206_Kopiowanie
  • DSC03209_Kopiowanie
  • DSC03212_Kopiowanie
  • DSC03215_Kopiowanie
  • DSC03218_Kopiowanie
  • DSC03223_Kopiowanie
  • DSC03228_Kopiowanie
  • DSC03236_Kopiowanie
  • DSC03249_Kopiowanie
  • DSC03260_Kopiowanie
  • DSC03267_Kopiowanie
  • DSC03269_Kopiowanie
  • DSC03271_Kopiowanie
  • DSC03273_Kopiowanie
  • DSC03277_Kopiowanie
  • DSC03282_Kopiowanie
  • DSC03285_Kopiowanie
  • DSC03288_Kopiowanie
  • DSC03293_Kopiowanie
  • DSC03295_Kopiowanie
  • DSC03302_Kopiowanie
  • DSC03306_Kopiowanie
  • DSC03309_Kopiowanie
  • DSC03314_Kopiowanie
  • DSC03319_Kopiowanie
  • DSC03322_Kopiowanie
  • DSC03325_Kopiowanie
  • DSC03326_Kopiowanie
  • DSC03327_Kopiowanie
  • DSC03328_Kopiowanie
  • DSC03333_Kopiowanie
  • DSC03338_Kopiowanie
  • DSC03343_Kopiowanie
  • DSC03345_Kopiowanie
  • DSC03356_Kopiowanie
  • DSC03357_Kopiowanie
  • DSC03362_Kopiowanie
  • DSC03364_Kopiowanie
  • DSC03365_Kopiowanie
  • DSC03370_Kopiowanie
  • DSC03378_Kopiowanie
  • DSC03388_Kopiowanie
  • DSC03393_Kopiowanie
  • DSC03403_Kopiowanie
  • DSC03408_Kopiowanie
  • DSC03418_Kopiowanie
  • DSC03429_Kopiowanie
  • DSC03431_Kopiowanie
  • DSC03439_Kopiowanie
  • DSC03441_Kopiowanie
  • DSC03444_Kopiowanie
  • DSC03445_Kopiowanie
  • DSC03449_Kopiowanie
  • DSC03450_Kopiowanie
  • DSC03454_Kopiowanie
  • DSC03455_Kopiowanie
  • DSC03458_Kopiowanie
  • DSC03462_Kopiowanie
  • DSC03463_Kopiowanie
  • DSC03465_Kopiowanie
  • DSC03467_Kopiowanie
  • DSC03468_Kopiowanie
  • DSC03471_Kopiowanie
  • DSC03473_Kopiowanie
  • DSC03476_Kopiowanie
  • DSC03479_Kopiowanie
  • DSC03481_Kopiowanie
  • DSC03483_Kopiowanie
  • DSC03487_Kopiowanie
  • DSC03489_Kopiowanie
  • DSC03493_Kopiowanie
  • DSC03498_Kopiowanie
  • DSC03499_Kopiowanie
  • DSC03502_Kopiowanie
  • DSC03506_Kopiowanie