Świetlica Kalnik BLISKO Mieszkańców!

 

baner Świetlica Kalnik-2

……. uruchomił nowoczesny system mobilnej komunikacji z mieszkańcami. Za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu SISMS, będziemy na bieżąco informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach bezpośrednio na telefon lub tablet! System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO. W systemie można zarejestrować się poprzez pobranie na smartfona lub tablet BEZPŁATNEJ aplikacji BLISKO.

W czasach kiedy wszyscy nieustannie jesteśmy atakowani różnymi komunikatami w końcu mamy możliwość zamówić informacje zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Regulamin systemu SISMS dba o komfort użytkowników, dzięki czemu mogą mieć pewność, że nie będą niepokojeni reklamami lub innymi niechcianymi treściami. System dla mieszkańców jest zawsze bezpłatny, można rejestrować się do dowolnych serwisów i w każdej chwili zrezygnować z usługi. Warto jednak wiedzieć co się dzieje w naszym najbliższym otoczeniu.

JAKIE INFORMACJE BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ NA TELEFONY:

-       informacje o wydarzeniach kulturalnych i sportowych w Świetlicy Kalnik

-       informacje o wycieczkach, imprezach plenerowych, rajdach itp.

-       aktualne sprawy dotyczące Kalnika

ZAREJESTRUJ SIĘ:

 

Zdecydowanie zachęcamy do pobrania aplikacji BLISKO, w której można znaleźć nie tylko nasze serwisy, ale również zamówić powiadomienia od innych nadawców np. Gminy Gniewkowo, „Policji”, „Wyłączenia Prądu” z podaniem własnego miejsca zamieszkania, aby otrzymywać informacje, które dotyczą tylko wybranej lokalizacji!

Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do Internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych. Warto być BLISKO:

-       aplikacja jest łatwa i wygodna w obsłudze

-       bez reklam i spamu

-       dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów

-       umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach

-       nie pobiera danych od użytkowników

-       jest bezpłatna

Pobierz aplikację BLISKO:

Instrukcja pobrania aplikacji na telefony z systemem android

Instrukcja obsługi aplikacji BLISKO/ ulotka o BLISKO

W każdej chwili można wypisać się z wybranego wcześniej serwisu lub całkiem się wyrejestrować z systemu. Aby tego dokonać skorzystaj z formularza ZMIEŃ USTAWIENIA

W przypadku trudności z instalacją aplikacji, zachęcamy do zapoznania się z instrukcją wideo „Jak pobrać aplikację BLISKO?” dostępną pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Ww4v0447CAQ&feature=youtu.be