1.                  Andrzej Niewiadomski - dyrektor

 2.                  Anita Pawlukiewicz - główna księgowa

 3.                  Mirosław Markowski - kierownik administracji-kinooperator

 4.                  Beata Cetkowska - st. instruktor amatorskiego ruchu artystycznego

 5.                  Paulina Cybulska - mł. instruktor ds. plastyki

 6.                  Jarosław Łabudziński - st. instruktor ds. muzyki - akustyk

 7.                  Emilia Samorajczyk - referent finansowy/kasjer

 8.                  Michał Ferster - kasjer

 9.                  Izabela Podumis- sprzedawca

10.                 Katarzyna Malinowska- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Słoneczniku

11.                 Aleksandra Segin – młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Bogaczewie

12.                 Wioletta Piotrowska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Maliniaku

13.                Sylwia Plichta - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Żabim Rogu (wieś)

14.                Monika Żurawska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich wŻabim Rogu (fabryka)

15.                Anna Adacha - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Chojniku

16.                Anna Klimkowska- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich  w Markowie

17.                Dorota Wiktorzak- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich wiejskiej w Zawrotach

18.                Adrianna Małkowska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Królewie

19.                Anna Lettkowska - młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Bramce

20.                Małgorzata Burżak- młodszy instruktor do spraw świetlic wiejskich w Jurkach

21.                Maria Warcholak - pracownik gospodarczy - sprzątaczka

22.                Agnieszka Pietraczenko - pracownik gospodarczy - sprzątaczka

   23.                Kamila Korzec- pracownik gospodarczy - sprzątaczka

24.                Katarzyna Wojciechowska-Zambrzycka - inspektor bhp i ppoż