You are currently viewing Rozstrzygnięcie Wielkanocnego Konkursu Plastycznego na “FANTAZYJNE JAJO WIELKANOCNE”

Rozstrzygnięcie Wielkanocnego Konkursu Plastycznego na “FANTAZYJNE JAJO WIELKANOCNE”

🎨 W dniu dzisiejszym (29.03.2024) odbyła się wystawa, podczas której zostały rozdane nagrody i dyplomy dla nagrodzonych w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym.
🎨 W związku z ogromnym zainteresowaniem i bardzo dużą ilością prac, na wystawę mogły trafić tylko prace nagrodzone i wyróżnione.
🎨 Wręczenie nagród odbywało się w dwóch turach, ponieważ podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Morągu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu, poprosili o wcześniejszy termin wręczenia nagród. Zrobiliśmy dla nich wyjątek i spotkaliśmy się wczoraj czyli w czwartek 28.03.2024 r. na małej uroczystości przygotowanej specjalnie dla nich.
🎨 Na załączonych wyżej zdjęciach znajduje się treść protokołu gdzie wymienieni są wszyscy nagrodzenia i wyróżnienie w konkursie.
Wszystkim SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! 🌹❤️
🎨 Pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział. Każdy kto zechciałby otrzymać na pamiątkę udziału dyplom, może zgłosić się do pracowni plastycznej MDK (pok. 305, II piętro) i otrzyma taki dyplom.
🎨 Zachęcamy również do odbierania swoich prac (zwłaszcza tych przestrzennych) Morąski Dom Kultury nie dysponuje aż taką ilością miejsca by je przechować w należytych warunkach. Jesteśmy pewni, że prace dzieci będą dla nich piękną pamiątką na przyszłość. Zapraszamy i zachęcamy zatem do odbioru swoich prac do 15 kwietnia 2024r.