You are currently viewing Zakończenie XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny

Zakończenie XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny

15 czerwca 2024 r. w sobotę, zapraszamy wszystkich do Parku Miejskiego w Morągu na oficjalne ZAKOŃCZENIE XXVI WARMIŃSKO-MAZURSKICH DNI RODZINY.
Przygotowane atrakcje umilą czas całej rodzinie. Przyjdźcie koniecznie anie pożałujecie!

ZAKOŃCZENIE XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny
15 czerwca 2024 roku w Morągu
Program Uroczystości:

Konferencja Wojewódzka w Morąskim Domu Kultury przy ul. Mickiewicza 19:
12:00 – 12:05
Otwarcie konferencji i przywitanie gości
Tomasz Orłowski Burmistrz Morąga
12:05 – 12:20
Wystąpienia członków Komitetu Honorowego XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny:
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Wojewoda Warmińsko-Mazurski
Metropolita Warmiński
12:20 – 13:05
Prelekcja dla rodzin i zaproszonych gości
„Cyber-rodzina zaprasza do kina!” – o smartfonach i nie tylko – opowie dr Maciej Dębski, założyciel i prezes Fundacji Dbam o Mój Z@sięg
13:05 – 13:20
Dobre praktyki – partnerskie działania na rzecz rodziny
Katarzyna Królak Radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego
13:20 – 13:30
Akcent artystyczny
Zespół wokalny „Cantata” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu
13:30 – 13:50
Poczęstunek
Przejście gości do Parku Miejskiego w Morągu na część plenerową wydarzenia:

12:00 – 18:00   FESTYN RODZINNY W PARKU MIEJSKIM W MORĄGU

12:00 – 12:10 Uniwersytet Trzeciego Wieku w Morągu – pokaz tańca
12:00 Rodzinna gra miejska w Parku Miejskim “Zabookowany Morąg” – organizator Miejska Biblioteka Publiczna
12:10 – 12:20 Pokaz musztry w wykonaniu klasy mundurowej z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu
12:20 Prezentacje Dzieci z Przedszkola nr 6 „Pod Zielonym Parasolem”
12:40 Prezentacje Dzieci z Przedszkola „Jedyneczka”
13:00 Prezentacje Dzieci z Przedszkola nr 2 w Morągu
13:20 Taniec „Aladyn Dance” w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy przy TPD w Morągu
13.30 Piosenki w wykonaniu Doroty Ziółkowskiej z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Morągu
13:40 Pokaz Cheerleaders – sekcja MDK
13:50 Prezentacje dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Morągu – taniec z szarfami, taniec HAVANA, piosenka „We are the world” w wykonaniu ALICJI CZERNIAK I JULII KRZYŻANIAK
14:00 – 15:00  Koncert Zespołu MAŁE TGD gwiazda piosenki dziecięcej – Koncert Finałowy XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny
15:00 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO: “MOJA RODZINA Miłość – Bezpieczeństwo – Zaufanie”
15:15 Malwina Gieszczyńska, Ignacy Gieszczyński – prezentacja wokalna
15:30 Pokaz tańca nowoczesnego – Uczniowski Klub Sportowy „Hipnotic” – MDK
15:45 – 16:45 Pokazy sekcji gimnastyki artystycznej – MDK
16:45 Pokaz tańca towarzyskiego – Sportowy Klub Taneczny „U Mirka”
17:00 „Nutki” – Trio ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Morągu – prezentacja wokalna
17:05 Piotr Turski ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Morągu – prezentacja wokalna
17:10 Modest Kosakowski ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Morągu – prezentacja wokalna
17:15 Wiktoria Brzezińska z Morąskiego Domu Kultury – prezentacja wokalna
17:25 Duet: Liliana Lachowicz, Alicja Michalska ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Morągu – prezentacja wokalna
17:30 – 17:45 Animacje Taneczne dla dzieci – prowadzący Grzegorz Hubacz
18:00 KONKURSY RODZINNE Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI DLA DZIECI UFUNDOWANYMI PRZEZ ZAKŁAD GÓRNICZY ŻABI RÓG MAŃKOWSCY SP. Z O.O. ORAZ URZĄD MIEJSKI W MORĄGU
 
Dodatkowe atrakcje:
Strefa rodzinna
Darmowe dmuchańce
Malowanie buziek
Konkurencje sportowe
Animatorzy
Maskotki XXL
Darmowy poczęstunek
Klub Motocyklowy Nine Six MC Poland – 96MC Poland North East:
Cars Team Morąg:
Rodzinne przeciąganie liną samochodu
Rodzinne zakręcanie i rozkręcanie koła na czas
Rodzinne malowanie samochodu
Rodzinne Warsztaty Wokalne „Pod Chmurką”:
Warsztaty, podczas których dowiemy się m.in. Jak rozwijać talent wokalny dziecka? Jak przezwyciężyć nieśmiałość i tremę ? Jak śpiew może stać się dla dzieci radosną podróżą pełną odkryć i rozwoju? Poznamy ćwiczenia wokalne, gry i zabawy, które zachęcą dzieci do śpiewania. Warsztaty poprowadzi mgr Malwina Gieszczyńska – wokalistka, pedagog, nauczyciel śpiewu.
Warsztaty malarskie w plenerze z grupą ARTE III UTW
Trening otwarty taekwondo z MUKS Victoria Morąg w plenerze zakończony pokazem:
Paweł Gołębiewski, Marcin Renda – Arrachion Morag
Wiktoria Andruch, Oliwia Stawska – Arrachion Olsztyn
Zabawy i rywalizacje: – nauka podstawowych ciosów mma -uderzenia na tarcze – rozmowy z zawodnikami ( pytania itp.)
Dla rodziny Rywalizacje sprawnościowe – skakanki – pompki – przysiady itp.
Dla uczestników warsztatów i zajęć przygotowane zostaną upominki.
Całość imprezy będzie rejestrowana dronem.