komunikat Kopiowanie

MDK informuje, że w związku z epidemią koronawirusa imprezy plenerowe zaplanowane w tym sezonie turystycznym się nie odbędą.

Terminy wydarzeń zaplanowanych w Kalendarzu imprez na 2020 r. mogą ulec zmianie.

 

konkurs literackiMorąski Dom Kultury ogłasza

X JUBILEUSZOWY KONKURS LITERACKI TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY

„OTWARTE DRZWI”

Zadaniem konkursowym jest indywidualne napisanie prac literackich: poezji  lub prozy o dowolnej tematyce. Uczestnik może się zgłosić do obydwu kategorii konkursowych. Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do końca września bieżącego roku wysyłając e-mail na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się na początku grudnia bieżącego roku. Ma to związek z powstającym tomikiem prac dzieci i młodzieży – laureatów konkursów literackich „Otwarte Drzwi” w latach 2010 – 2020 okraszonym pracami uczestników koła plastycznego z Morąskiego Domu Kultury.

kino 1 - Kopia

 

 

Drodzy widzowie!


Prosimy zapoznać się z podjętymi działaniami zapobiegawczymi, zapewniającymi bezpieczeństwo osobiste każdego z widzów oraz pracowników.

 

Czytaj więcej... 

ZAJĘCIA NA SALI 210 Kopiowanie

 

 

 

 

Prowadzenie zajęć ruchowych (w tym artystycznych) i tych z zakresu edukacji artystycznej i kulturowej w obiektach zamkniętych- wytyczne podczas zajęć w sali 210 MDK.

sekcje i koła zainteresowań 2019-2020 Kopiowanie

 

 

 

 

Terminy zajęć w sekcjach i kołach zainteresowań 2019/20.

 

 

KARTA DUŻEJ RODZINY - BANER 2 Kopiowanie

 

 

W Morąskim Domu Kultury oraz Kinie Narie skorzystasz ze zniżek wynikających
z posiadania
Karty Dużej Rodziny

kino

 

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu dla najbliższych? Nie wiesz, co sprawi im największą przyjemność?

Z voucherem upominkowym  Kina „Narie” sami będą mogli wybrać interesujący ich film. Ty będziesz pewien, że wybrany prezent jest  trafiony, a osoba obdarowana – zadowolona z wyboru.