marzanny odbiór nagród

PROTOKÓŁ POSIEDZENIA KOMISJI

KONKURSU LITERACKIEGO

W… JAK WIOSNA

17 marca 2021 r. Jury w składzie: Milena Oziębło (pracownik Czytelni dla Dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu), Beata Cetkowska (st. instruktor Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Morąskim Domu Kultury)

po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs literacki „W… JAK WIOSNA”, postanowiła przyznać miejsca i wyróżnienia w dwóch kategoriach:

• Przedszkolaki
  • Uczniowie Szkół Podstawowych

konkurs gitarowy wyniki

Połowa marca należy w Morąskim Domu Kultury m.in. do Ogólnopolskiego Festiwalu Gitarowego „Kolaż Dźwięków”. Wydarzenie kulturalne odbywało się w tym roku online.
Festiwal jest imprezą cykliczną. Odbywa się co roku.
Celem jaki przyświeca imprezie jest danie młodym adeptom sztuki gitarowej szansy zaprezentowania szerokiej publiczności efektów pracy swojej i pedagogów.

Jury Festiwalowe powołane przez Organizatora: Morąski Dom Kultury w składzie:
1. Mirosław Jagielski (muzyk, gitarzysta zespołu Loca)
2. Łukasz Lemanowicz (gitarzysta, wokalista)
3. Jarosław Łabudziński (st. instruktor ds. muzyki, akustyk)
biorąc pod uwagę: poziom wykonania technicznego, intonację, stylowość interpretacji, estetykę brzmienia oraz walory artystyczne, po wysłuchaniu w dniu 13 marca 2021 r. 29 solistów, 3 duetów gitarowych oraz 4 zespołów wybrało 20 najlepszych wykonań.

wyniki koty konkurs foto. Kopiowanie

Wyniki konkursu fotograficznego