ul. Mickiewicza 19,
14-300 Morąg

89 757-26-40
mdk.morag@o2.pl

2019

DSC04964 Kopiowanie

 

 

Morąski Dom Kultury był organizatorem
XII Wojewódzkiego Konkursu Tańca Nowoczesnego
„O Puchar Burmistrza Morąga”.

Głównym założeniem imprezy jest popularyzacja solowych i zespołowych form tańca nowoczesnego i ich walorów artystycznych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska tanecznego.

Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach wiekowych: do 8 lat, do 11 lat, od 12 do 15 lat i powyżej 15 lat. W poszczególnych kategoriach i różnych stylach tańca rywalizowali ze sobą soliści, duety, mini formacje i formacje.

W tym roku oprócz zaawansowanych tancerzy zatańczyli także debiutanci.

Wszystkich uczestników oceniała komisja w składzie: Marianna Tyszkiewicz – finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich, Paweł Beńko – wicemistrz Europy formacji standardowych oraz Adam Szulik – instruktor tańca breakdance w Morąskim Domu Kultury.

 

 

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – solo (hip-hop):

VI miejsce - MAJA KOWALCZYK-MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko

V miejsce - TOMASZ MOLSKI ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

IV miejsce – JAGODA INGIELEWICZ-HIPNOTIC 1 ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

III miejsce – KAMILA KRYSIAK- MINI DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

II miejsce – ALICJA SARNIAK – MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko

I miejsce - KAROLINA MUCHA – MINI DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – solo (disco dance):

I miejsce - MICHALINA KOWNACKA ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – duety (hip-hop):

I miejsce - DAGMARA ULICKA – IZA PERKOWSKA – MINI DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – formacje (hip-hop):

II miejsce – FORMACJA „DANCE KIDS DZIERZGOŃ”, choreografia: Piotr Beńko

I miejsce - FORMACJA „AKADEMIA ROZTAŃCZONYCH DZIECI” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – solo (hip-hop):

VI miejsce - KAROLINA MIKIELEWICZ ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

V miejsce - ALEKSANDRA ZYŚK ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

IV miejsce – HELENA REK ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

III miejsce – KAROLINA BUKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

II miejsce – OLIWIA BUKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

I miejsce - JULIA GŁOZAK ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – solo (inne formy tańca):

I miejsce - MAJA BANIAL Z DOMU KULTURY W GOŁDAPI, choreografia: Marek Jurewicz

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – duety (hip-hop):

III miejsce – IZA POLAK-ALICJA SARNIAK -MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko

II miejsce – MICHALINA WIŚNIEWSKA-MAJA ROWICKA -MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko

I miejsce - OLIWIA BUKOWSKA I KAROLINA BUKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – mini formacje (hip-hop):

III miejsce – MINI FORMACJA „SUPER TEAM” ZE STUDIA TAŃCA ANDALUZJA W OSTRÓDZIE, choreografia: Klaudia Matyskiel

II miejsce – MINI FORMACJA „DANCE GANG” Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W JEZIORANACH, choreografia: Natalia Pszczółkowska

I miejsce - MINI FORMACJA „LITTLE SQUAD” ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – formacje (hip-hop):

I miejsce - FORMACJA „JUST DANCE DZIERZGOŃ”, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat- formacje (inne formy tańca):

I miejsce - FORMACJA „GLAM” BARTOSZYCE/GÓROWO IŁAWECKIE, choreografia: Aleksandra Krawczyk

Kategoria wiekowa: do 8 lat – solo (hip-hop):

IV miejsce – ZOFIA GRZELAKOWSKA Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak

III miejsce – ALICJA SACEWICZ – CREAZY GIRLS MORĄSKI DOM KULTURY, choreografia: Piotr Beńko

II miejsce – WIKTORIA GIERWATOWSKA Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak

I miejsce - VANESSA WRZESIŃSKA Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak

Kategoria wiekowa: do 8 lat – mini formacje (hip-hop):

I miejsce - MINI FORMACJA „KIK” ZE SZKOŁY TAŃCA PASSE DANCE STUDIO W NIDZICY, choreografia: Marzena Borkowska

Kategoria wiekowa: do 8 lat – formacje (hip-hop):

II miejsce – FORMACJA „MAGIC KIDS MORĄG” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Piotr Beńko

I miejsce - FORMACJA „MINI DANCE TEAM BRANIEWO”, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: do 11 lat – solo (hip-hop):

VI miejsce - POLA DŁUSZCZAKOWSKA – HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

V miejsce - KINGA SZCZERBA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

IV miejsce – JULIA MARUSZEWSKA – HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

III miejsce – PIOTR GRZESIKIEWICZ - HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

II miejsce – NATALIA URBAŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

I miejsce - WIKTORIA DJEBABLIA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

Kategoria wiekowa: do 11 lat – solo (disco dance):

VI miejsce - EMILIA PIĘDZIO Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. IRENY KWINTO W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Estera Płonowska

V miejsce - ANNA KOKOSZKO ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

IV miejsce – NATALIA GUZIUR ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

III miejsce – MONIKA STEMPIŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

II miejsce – ALEKSANDRA MILEWICZ ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

I miejsce - EWA KALAMARZ ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: do 11 lat – duety (taniec współczesny):

I miejsce - „DUETKA” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. IRENY KWINTO W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Estera Płonowska

Kategoria wiekowa: do 11 lat – duety (hip-hop):

I miejsce - POLA DŁUSZCZAKOWSKA I KATARZYNA JANK – HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia:Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: do 11 lat – mini formacje (disco-dance):

I miejsce - MINI FORMACJA „FIGO MINI” ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: do 11 lat – formacje (hip-hop):

V miejsce - FORMACJA „CZARNA OWCA” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska, Paulina Fedorowska

IV miejsce – FORMACJA „HIPNOTIC PASŁĘK”, choreografia: Piotr Beńko

III miejsce – FORMACJA „CREAZY GIRLS” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Piotr Beńko

II miejsce – FORMACJA „HIPNOTIC 1 ELBLĄG”, choreografia: Piotr Beńko

I miejsce - FORMACJA „BTB JUNIOR” ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

Kategoria wiekowa: debiuty 12-15 lat - solo (hip-hop):

VI miejsce – ALEKSANDRA CZAJKOWSKA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

V miejsce - POLA RADZISZEWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

IV miejsce – OLIWIA ROMAN ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

III miejsce – NATALIA SZULICH Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W JEZIORANACH, choreografia: Natalia Pszczółkowska

II miejsce – OLIWIA PIETRUSZKA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

I miejsce – KARINA KUCNER ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

Kategoria wiekowa: debiuty 12-15 lat - formacje (hip-hop):

V miejsce - FORMACJA „NO NAME DZIERZGOŃ”, choreografia: Piotr Beńko

IV miejsce – FORMACJA „BEAT” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

III miejsce – FORMACJA „BTB DREAM” ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

II miejsce – FORMACJA „RED LIGHT” ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Olga Majewska

I miejsce – FORMACJA „KALIPSO” ZE SZKOŁY TAŃCA MONSTARS W OLSZTYNIE, choreografia: Aleksandra Kubiak

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat - solo (hip-hop):

VI miejsce – KINGA LIGĘZOWSKA

V miejsceKAMILA SOKOŁOWSKA

IV miejsce – DOMINIKA SZELIGA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

III miejsce – WERONIKA DĄBKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

II miejsce – MATYLDA KACZYŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Aleksandra Majewska

I miejsce – OLGA MAJEWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat – duety (hip-hop):

II miejsce – NINA PRZĄDAK I MARTA KULESZA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

I miejsce – OLGA MAJEWSKA i MATYLDA KACZYŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat – mini formacje (hip-hop):

I miejsce – MINI FORMACJA „VERVA” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ W OLSZTYNIE, choreografia: Michał Pieczyski

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat – formacje (hip-hop):

I miejsce – FORMACJA „IN 10 SITY” ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

Kategoria wiekowa: 12-15 lat - solo (hip-hop):

VI miejsce – WIKTORIA KANECKA Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz

V miejsceJULIA SŁODOWNIK Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz

IV miejsce – AMELIA CZESZEJKO-SOCHACKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

III miejsce – ALICJA PIETRZAK – DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

II miejsce – MARTYNA MUCHA – DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

I miejsce – JAKUB BEŃKO - HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – solo (disco-dance):

II miejsce – NATALIA MAŃKO ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

I miejsce – KLAUDIA HOLICZKO ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Klaudia Wojas

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – duety (hip-hop):

IV miejsce – ALICJA BUDREWICZ I ŁUCJA FRĄCZEK Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W JEZIORANACH I SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

III miejsce – OLIWIA PIETRUSZKA I JULIA KUJAWA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

II miejsce – KINGA LEWANDOWSKA I WIKTORIA KANECKA Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz

I miejsce – OLIWIA BIEŁŁO I JULIA GWOZDOWSKA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – duety (disco-dance):

I miejsce – NATALIA GUZIUR I PAULINA LISEWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – mini formacje (disco dance):

I miejsce – MINI FORMACJA „FIGO YOUNG STARS” ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – mini formacje (hip-hop):

III miejsce – MINI FORMACJA „RED TEAM” ZE STUDIA TAŃCA ANDALUZJA W OSTRÓDZIE, choreografia: Klaudia Matyskiel

II miejsce – MINI FORMACJA „FAM MINI” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

I miejsce – MINI FORMACJA „STREETFLOW DANCE CREW” Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – formacje (hip-hop):

VII miejsce - FORMACJA „JUST DANCE” Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W DYWITACH, choreografia: Karolina Spiel

VI miejsce – FORMACJA „BLEFIK” Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak

V miejsceFORMACJA „DARK RAMS” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Bartosz Łuszczykiewicz

IV miejsce – FORMACJA „MENTAL HOUSE” ZE SZKOŁY TAŃCA MONSTARS W OLSZTYNIE, choreografia: Aleksandra Kubiak

III miejsce – FORMACJA „LUZFAM” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

II miejsce – FORMACJA „LUZBAND” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

I miejsce – FORMACJA „DANCE TEAM BRANIEWO”, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – formacje (inne formy tańca):

III miejsce – GRUPA TANECZNA „CHORSINA”/FORMACJA Z LIDZBARSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Anna Sadowska

II miejsce – FORMACJA „SDM” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, opiekun Małgorzata Szulik

I miejsce – FORMACJA „PRIMA” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH, choreografia: Małgorzata Stankiewicz

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat - solo (hip-hop):

IV miejsce – PIOTR MIKIELSKI Z DOMU KULTURY W GOŁDAPI

III miejsce – KLAUDIA MATYSKIEL ZE SZKOŁY TAŃCA BTB DANCE AGENCY W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

II miejsce – DOMINIKA CHWYCZKO ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE,choreografia: Rafał Kabungwe

I miejsce – WIKTORIA WÓJCIK ZE STUDIA TAŃCA ANDALUZJA W OSTRÓDZIE, choreografia: Klaudia Matyskiel

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – duety (modern jazz):

I miejsce – OLIWIA JANKOWSKA I ALEKSANDRA SKOCZEK ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – mini formacje (inne formy tańca):

II miejsce – MINI FORMACJA „HANDS UP” Z DOMU KULTURY W GOŁDAPI, choreografia: Marek Jurewicz

I miejsce – MINI FORMACJA „PRIMA FUSION” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH, choreografia: Małgorzata Stankiewicz

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – mini formacje (modern jazz):

I miejsce – MINI FORMACJA „BLACKOUT” ” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – formacje (hip-hop):

II miejsce – FORMACJA „GOOD VIBES” ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

I miejsce – FORMACJA „LAMB” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska, Paulina Fedorowska

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – mini formacje (taniec współczesny):

I miejsce – MINI FORMACJA „PRIMA BIS” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH, choreografia: Małgorzata Stankiewicz

NAGRODĘ GRAND PRIX OTRZYMAŁA FORMACJA „LAMB” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska, Paulina Fedorowska

XII Wojewódzki Konkurs Tańca Nowoczesnego „O Puchar Burmistrza Morąga” odbył się 16 marca 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu.

Galeria zdjęć:

  • DSC04650_Kopiowanie
  • DSC04651_Kopiowanie
  • DSC04654_Kopiowanie
  • DSC04656_Kopiowanie
  • DSC04661_Kopiowanie
  • DSC04666_Kopiowanie
  • DSC04669_Kopiowanie
  • DSC04674_Kopiowanie
  • DSC04676_Kopiowanie
  • DSC04680_Kopiowanie
  • DSC04686_Kopiowanie
  • DSC04690_Kopiowanie
  • DSC04694_Kopiowanie
  • DSC04697_Kopiowanie
  • DSC04703_Kopiowanie
  • DSC04707_Kopiowanie
  • DSC04711_Kopiowanie
  • DSC04717_Kopiowanie
  • DSC04719_Kopiowanie
  • DSC04721_Kopiowanie
  • DSC04729_Kopiowanie
  • DSC04738_Kopiowanie
  • DSC04740_Kopiowanie
  • DSC04741_Kopiowanie
  • DSC04746_Kopiowanie
  • DSC04756_Kopiowanie
  • DSC04762_Kopiowanie
  • DSC04767_Kopiowanie
  • DSC04769_Kopiowanie
  • DSC04773_Kopiowanie
  • DSC04781_Kopiowanie
  • DSC04788_Kopiowanie
  • DSC04792_Kopiowanie
  • DSC04797_Kopiowanie
  • DSC04804_Kopiowanie
  • DSC04812_Kopiowanie
  • DSC04815_Kopiowanie
  • DSC04817_Kopiowanie
  • DSC04820_Kopiowanie
  • DSC04822_Kopiowanie
  • DSC04838_Kopiowanie
  • DSC04843_Kopiowanie
  • DSC04848_Kopiowanie
  • DSC04852_Kopiowanie
  • DSC04859_Kopiowanie
  • DSC04870_Kopiowanie
  • DSC04874_Kopiowanie
  • DSC04883_Kopiowanie
  • DSC04892_Kopiowanie
  • DSC04897_Kopiowanie
  • DSC04910_Kopiowanie
  • DSC04912_Kopiowanie
  • DSC04922_Kopiowanie
  • DSC04960_Kopiowanie
  • DSC04964_Kopiowanie
  • DSC04986_Kopiowanie
  • DSC05023_Kopiowanie
  • DSC05028_Kopiowanie
  • DSC05061_Kopiowanie
  • DSC05071_Kopiowanie
  • DSC05090_Kopiowanie
  • DSC05092_Kopiowanie
  • DSC05120_Kopiowanie
  • DSC05130_Kopiowanie
  • DSC05137_Kopiowanie
  • DSC05140_Kopiowanie
  • DSC05145_Kopiowanie
  • DSC05178_Kopiowanie
  • DSC05185_Kopiowanie
  • DSC05188_Kopiowanie
  • DSC05212_Kopiowanie
  • DSC05221_Kopiowanie
  • DSC05247_Kopiowanie
  • DSC05249_Kopiowanie
  • DSC05253_Kopiowanie
  • DSC05258_Kopiowanie
  • DSC05262_Kopiowanie
  • DSC05265_Kopiowanie
  • DSC05269_Kopiowanie
  • DSC05272_Kopiowanie
  • DSC05275_Kopiowanie
  • DSC05277_Kopiowanie
  • DSC05283_Kopiowanie
  • DSC05290_Kopiowanie
  • DSC05293_Kopiowanie
  • DSC05296_Kopiowanie
  • DSC05298_Kopiowanie
  • DSC05309_Kopiowanie
  • DSC05313_Kopiowanie
  • DSC05317_Kopiowanie
  • DSC05330_Kopiowanie
  • DSC05333_Kopiowanie
  • DSC05337_Kopiowanie
  • DSC05344_Kopiowanie
  • DSC05346_Kopiowanie
  • DSC05361_Kopiowanie
  • DSC05363_Kopiowanie
  • DSC05374_Kopiowanie
  • DSC05381_Kopiowanie
  • DSC05383_Kopiowanie
  • DSC05391_Kopiowanie
  • DSC05394_Kopiowanie
  • DSC05409_Kopiowanie
  • DSC05410_Kopiowanie
  • DSC05412_Kopiowanie
  • DSC05424_Kopiowanie
  • DSC05427_Kopiowanie
  • DSC05434_Kopiowanie
  • DSC05435_Kopiowanie
  • DSC05444_Kopiowanie
  • DSC05448_Kopiowanie
  • DSC05453_Kopiowanie
  • DSC05461_Kopiowanie
  • DSC05470_Kopiowanie
  • DSC05473_Kopiowanie
  • DSC05478_Kopiowanie
  • DSC05497_Kopiowanie
  • DSC05498_Kopiowanie
  • DSC05512_Kopiowanie
  • DSC05515_Kopiowanie
  • DSC05529_Kopiowanie
  • DSC05533_Kopiowanie
  • DSC05539_Kopiowanie
  • DSC05540_Kopiowanie
  • DSC05542_Kopiowanie
  • DSC05546_Kopiowanie
  • DSC05553_Kopiowanie
  • DSC05559_Kopiowanie
  • DSC05565_Kopiowanie
  • DSC05567_Kopiowanie
  • DSC05570_Kopiowanie
  • DSC05575_Kopiowanie
  • DSC05580_Kopiowanie
  • DSC05586_Kopiowanie
  • DSC05592_Kopiowanie
  • DSC05610_Kopiowanie
  • DSC05613_Kopiowanie
  • DSC05624_Kopiowanie
  • DSC05629_Kopiowanie
  • DSC05632_Kopiowanie
  • DSC05638_Kopiowanie
  • DSC05646_Kopiowanie
  • DSC05659_Kopiowanie
  • DSC05661_Kopiowanie
  • DSC05665_Kopiowanie
  • DSC05667_Kopiowanie
  • DSC05673_Kopiowanie
  • DSC05678_Kopiowanie
  • DSC05684_Kopiowanie
  • DSC05703_Kopiowanie
  • DSC05704_Kopiowanie
  • DSC05711_Kopiowanie
  • DSC05720_Kopiowanie
  • DSC05722_Kopiowanie
  • DSC05726_Kopiowanie
  • DSC05728_Kopiowanie
  • DSC05746_Kopiowanie
  • DSC05747_Kopiowanie
  • DSC05761_Kopiowanie
  • DSC05771_Kopiowanie
  • DSC05773_Kopiowanie
  • DSC05779_Kopiowanie
  • DSC05781_Kopiowanie
  • DSC05792_Kopiowanie
  • DSC05800_Kopiowanie
  • DSC05807_Kopiowanie
  • DSC05814_Kopiowanie
  • DSC05823_Kopiowanie
  • DSC05850_Kopiowanie
  • DSC05855_Kopiowanie
  • DSC05859_Kopiowanie
  • DSC05860_Kopiowanie
  • DSC05870_Kopiowanie
  • DSC05872_Kopiowanie

Simple Image Gallery Extended