ul. Mickiewicza 19,
14-300 Morąg

89 757-26-40
mdk.morag@o2.pl

DSC00002 Kopiowanie

 

 

 

W dniach 03-04.08.2019 r. odbyły się Dni Morąga. Program dwudniowej imprezy organizatorzy wypełnili różnymi atrakcjami. Było koncertowo i kolorowo.

Dni Morąga zainaugurowane zostały koncertem Joanny Paczkowskiej. W dalszej części obchodów wystąpił zespół "BRASS". Gwiazdami wieczoru byli: Filip Lato i Jula.

Dzieci, młodzież i dorośli świetnie bawili się podczas Festiwalu Holi, czyli Święta Kolorów. Świetna zabawa przyciągnęła tłumy zainteresowanych.

Kolejną atrakcją był casting zorganizowany przez Centrum Filmowe ATV z Łodzi. Jest to największa w Polsce firma castingowa, poszukująca dzieci i młodzież do reklamy, telewizji i filmu.

Dzieci mogły również skorzystać z zabawy z Myszką Miki. Animatorzy z „Animacji Sezamkowych” z Olsztyna przeprowadzili wiele gier i konkursów dla dzieci.

Czytaj więcej: Dni Morąga 3-4.08.2019 r.

DSC09584 Kopiowanie

 

 

 Nad jeziorem Narie w Kretowinach dnia 13 lipca 2019. r. (przy plaży głównej) odbył się Festyn zorganizowany przez Burmistrza Morąga i Morąski Dom Kultury.

Podczas imprezy wystąpiły zespoły muzyczne. Grupa „OKAW SZTORM” zdobyła serca publiczności zabawiając muzyką szantową o zabarwieniu folkowym. Zespół jest laureatem nagród głównych oraz publiczności kilku ważniejszych festiwali muzyki szantowej w Polsce.

Czytaj więcej: Festyn w Kretowinach

DSC09164 Kopiowanie

 

 

W sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury 17 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie sekcji i kół zainteresowań działających w roku szkolnym 2018/2019. Na scenie zaprezentowali się soliści z kół wokalnych: Wiktoria Brzezińska, Amelka Lubańska, Ania Czarnow, Nikola Raszczyk, Julia Kwiatkowska i Kasia Dresner. Wystąpiły również dzieci i młodzież z sekcji tańca nowoczesnego – grupy „Magic Kids Junior”, „Magic Kids” oraz „Creazy Girls”.

 

Czytaj więcej: Zakończenie sekcji i kół 2018/19

DSC08970 Kopiowanie 

 

 Z okazji Dnia Dziecka Morąski Dom Kultury zorganizował wiele atrakcji, a wśród nich: występy artystyczne, konkursy, pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, rodzinne gry w planszówki, zabawa z klockami. Odbyły się również turnieje: szachowy, warcabowy, boule i darta. Rodzinny face painting, kącik malarski oraz gra terenowa „Zabookowany Morąg” – to atrakcje przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

 

Czytaj więcej: Dzień Dziecka

DSC07999 Kopiowanie

 

 

W Morąskim Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Piosenki dla solenizantek zaśpiewała Wiktoria Brzezińska oraz Katarzyna Dresner i Nikola Raszczyk z sekcji wokalnej MDK.

Na scenie zaprezentowała się również sekcja gimnastyki artystycznej z MDK. Wystąpiły także solistki oraz pary taneczne ze Szkoły Tańca „U Mirka”.

Życzeniom nie było końca.

Impreza miała miejsce 28.05.2019 r. w sali widowiskowo-kinowej MDK.

Czytaj więcej: Dzień Matki w MDK