ul. Mickiewicza 19,
14-300 Morąg

89 757-26-40
mdk.morag@o2.pl

DSC03257 Kopiowanie

 

 

 

Dnia 11 grudnia 2017 r. w Morąskim Domu Kultury
odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród
w świątecznym konkursie plastycznym
pt. Radość Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morąg dnia 7.12.2017

PROTOKÓŁ

z posiedzenia komisji konkursu plastycznego

pt.: „RADOŚĆ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”

organizator Morąski Dom Kultury

Komisja konkursowa w składzie:
Przewodnicząca: Jolanta Rygalska
Członek: Teresa Chojnacka
Członek: Halina Maryniowska

w dniu 7.12.2017 r. dokonała oceny nadesłanych prac konkursowych. Łącznie wpłynęło 156 prac. Po zapoznaniu się z pracami komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

1.Grupa przedszkolna
I miejsce - Staś Hubacz - Przedszkole nr 2, opiekun Natalia Bugajska
II miejsce - Lena Hunder - Przedszkole "Jedyneczka", opiekun Elżbieta Wiśniewska
III miejsce - Maciej Bałtruszewicz - Przedszkole "Jedyneczka", opiekun Ewa Falkowska
wyróżnienie - Dorota Kańska - Przedszkole nr 2, opiekun Emilia Perraud
wyróżnienie - Weronika Kwiatkowska - Przedszkole "Jedyneczka", opiekun Ewa Falkowska
wyróżnienie - Lidia Paj - Przedszkole "Jedyneczka", opiekun Ewa Falkowska

2.Klasy I-III
I miejsce - Kornelia Zacheja - Morąski Dom Kultury, opiekun Małgorzata Fudała
II miejsce - Maja Brejnak - Klub Wojskowy, opiekun Anna Milewska
III miejsce - Michał Marusiak - Łesyk - Morąski Dom Kultury
wyróżnienie - Lena Lenkiewicz - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jurkach
wyróżnienie - Maja Kubacka - Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun Lidia Szwaradzka
wyróżnienie - Agata Krakowiak - Szkoła Podstawowa nr 2
wyróżnienie - Marta Milczanowska - Morąski Dom Kultury
wyróżnienie - Julia Karpińska - Klub Wojskowy, opiekun Anna Milewska

3.Klasy IV-VII
I miejsce - Aniela Cymbalak - Morąski Dom Kultury
II miejsce - Kinga Koźlakiewicz - Morąski Dom Kultury
III miejsce - Karolina Raćkowska - Szkoła Podstawowa nr 4
wyróżnienie - Zuzanna Bąk - Klub Wojskowy, opiekun Anna Milewska
wyróżnienie - Zofia Safijańska - Morąski Dom Kultury
wyróżnienie - Józefina Wiśniewska - Szkoła Podstawowa w Łącznie opiekun Alicja Sienkiewicz-Gajewska
wyróżnienie - Julia Pawlak - Morąski Dom Kultury

4.W grupie wiekowej - klasy gimnazjalne jury postanowiło nie przyznać żadnej nagrody

5.Warsztaty Terapii Zajęciowej, Specjalne Ośrodki Szkolno - Wychowawcze
I miejsce - Katarzyna Metryka - Środowiskowy Dom Pomocy w Morąg, opiekun Katarzyna Szultek
II miejsce - Andrzej Dzieniszewski - Środowiskowy Dom Pomocy w Morągu, opiekun Katarzyna Szultek
III miejsce - Lidia Grzegorzewska - Warsztaty Terapii Zajęciowej, opiekun Renata Łoboda.

DSC03318 Kopiowanie

DSC03249 KopiowanieDSC03253 KopiowanieDSC03265 KopiowanieDSC03271 KopiowanieDSC03286 KopiowanieDSC03290 KopiowanieDSC03300 KopiowanieDSC03309 Kopiowanie