21 styczeń 2022

Na świetlicy wiejskiej w Bramce odbył się  bal karnawałowy. Podczas zabawy Mikołaj wręczył dzieciom prezenty. Pani Sołtys wybrała Króla i Królowa balu. Rada sołecka wraz z  rodzicami zapewnili słodki poczęstunek. 

11 grudzień 2021

Dnia 11 grudnia na świetlicy wiejskiej w Bramce odbyło się spotkanie choinkowe w którym uczestniczyły Dzieci z Koła Dzieci Specjalnej Troski przy TPD Morąg. Udaną zabawę zapewnili animatorzy z JustFun. 

Świąteczne Kartki

06 grudnia na zajęciach na świetlicy wiejskiej w Bramce  dołączyliśmy do akcji charytatywnej i przygotowaliśmy wiele świątecznych kartek przepełnionymi pięknymi życzeniami.

 

 

DSC 0277 Kopiowanie

 

Na zajęciach w świetlicy wiejskiej w Bramce w październiku wspólnie graliśmy w gry planszowe oraz ruchowe, rysowaliśmy, malowaliśmy farbami, robiliśmy lampiony z liści. Chodziliśmy na spacery. W trosce o naszą odporność przygotowywaliśmy zdrowe, smaczne oraz pełne witamin owocowo-warzywne koktajle. W ostatnich dniach robiliśmy wiązanki na groby z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych. 

DSC 0261 Kopiowanie

 

 

Gdy pogoda nie dopisuje staramy się spędzać miło czas na wspólnych zabawach. Gry, zabawy, zajęcia plastyczne, podczas których dzieci korzystając z darów jesieni tworzą piękne, jesienne dekoracje. Tym razem dzieci wspólnie przygotowały kolorową, pyszną i pełną witamin sałatkę owocową.