DSC 0262 Kopiowanie

 

ZAJĘCIA KULINARNE

W ramach projektu Lokalna Organizacja Turystyczna ,, Kraina Nieodkrytych Tajemnic " w Morągu od czerwca do grudnia zorganizowała dla mieszkańców terenów wiejskich Gminy Morąg warsztaty kulinarne, w których czynnie braliśmy udział.

 

IMAGE00170 Kopiowanie

 

 

Dnia 25 stycznia 2019 r. w świetlicy odbyła się zabawa choinkowa oraz Dzień Babci i Dziadka. Przybyło bardzo dużo dzieci ze swoimi rodzicami oraz dziadkami. Imprezę rozkręcały Biedronka Asia i Biedronka Lidka. Na wszystkich czekał poczęstunek, dobra zabawa z zespołem Paradise, a na koniec na dzieci czekała niespodzinka- przybycie wyczekiwanego gościa Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom paczki.

 

 

received 319593755312949 Kopiowanie

 

WIGILIA I JASEŁKA

Jest taki dzień, jedyny dzień w roku, gdy milkną spory i łezka kręci się w oku. To wieczór Wigilijny poprzedzający Boże Narodzenie. To piękny czas, pełen nadziei i cudownych chwil spędzonych z rodziną. Taki wspaniały czas przeżylismy dnia 14 grudnia w świetlicy wiejskiej w Bramce. W uroczystości udział wzięli mieszkańcy sołectwa oraz zaproszeni goście. Po jasełkach została odczytana przez księdza odpowiednia ewangelia oraz nastąpiły życzenia świąteczne i noworoczne. Oczywiście ważny moment to łamanie się opłatkiem. Następnie zaproszeni goście zajadali się potrawami przygotowanymi na tę właśnie okazję.

 

 

IMG 1893 Kopiowanie

 

 

DZIEŃ SENIORA I ANDRZEJKI

W tym roku wieczór andrzejkowy i Dzień Seniora odbył się 30 listopada 2018 roku. Wieczór był pełen wesołej zabawy, wróżb i różnych atrakcji.

 

 

20180710 104738 Kopiowanie

 

WYCIECZKA SOŁECKA DLA DZIECI

Dnia 10 lipca 2018 roku pojechaliśmy z dziećmi na wycieczkę do Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów w Stryszej Budzie na Kaszubach. Tutaj można było poczuć się jak Guliwer wśród liliputów. Wyjazd był udany, dzieci były bardzo zadowolone z wyprawy.