You are currently viewing Ferie zimowe w Morąskim Domu Kultury

Ferie zimowe w Morąskim Domu Kultury

W dniach od 23 stycznia do 5 lutego 2023 w Morąskim Domu Kultury dzieci i młodzież w uczestniczyli w różnych zajęciach oraz pokazach filmów animowanych.

Odbyły się m.in.: warsztaty wokalne, literackie, zajęcia gimnastyki artystycznej, których efektem był udział w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas zajęć powstały autorskie wiersze, imponujące układy taneczne oraz nowe interpretacje piosenek.

Odbyły się również zajęcia teatralne i logopedyczne, zajęcia plastyczne grup plastycznych MDK, ferie z bilardem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się planszówki, kalambury oraz zumba dla dzieci.

Kino „Narie” przygotowało ciekawą propozycję spędzania czasu wolnego. Odbyły się projekcje bajek i filmów animowanych tj.: „Zadziwiający Kot Maurycy”, „Mumie”, „Yuku i Magiczny Kwiat”, „Pimi z Krainy Tygrysów”.